Sosnowiec, Maczki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
298 000 PLN
Powierzchnia
44,67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Cena obejmuje mieszkanie, ogródek działkowy i garaż!

Sosnowiec Maczki ul. Krakowska - wschodnia, niewielka i otoczona zewsząd lasami dzielnica Sosnowca określana jako "zielone płuca Sosnowca".

Sam budynek niski, kameralny, ocieplony z odnowionymi klatkami schodowymi. Lokal o powierzchni użytkowej 44,67m2, stanowi odrębną własność. Obecnie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z Wc i przedpokoju, usytuowany jest na wysokim parterze z widokiem na tereny zielone.

Mieszkanie w stanie idealnym, wyremontowane od podstaw kilka lat temu, łącznie z instalacjami. Rok temu właściciele zdecydowali się ponownie na wymianę okien. Remont został wykonany w sposób staranny, z dbałością o każdy detal z użyciem wysokiej jakości materiałów.

W cenie pozostaje zabudowa kuchenna, szafa lustrzana w przedpokoju i wyposażenie łazienki (oprócz pralki). Funkcjonalny układ: przedpokój w kształcie litery L, kuchnia obok salonu, który obecnie jest pomieszczeniem przechodnim do mniejszego wydzielonego pokoju - może być sypialnią. W dalszej, bardziej prywatnej części mieszkania pokój z balkonem.

Czynsz 600zł zawiera zaliczkę na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, eksploatację, opłatę za zarządzanie, opłatę za działkę i garaż.

Klienci, którzy zdecydują się kupić mieszkanie będą mogli korzystać z ogródka działkowego o pow. 200m2 i garażu typu blaszak o pow. 21m2 , które są przypisane do mieszkania i znajdują się w bliskim sąsiedztwie budynku - widać je z okien !!!

Działka ogrodzona, pęknie zagospodarowana z murowana altaną i miejscem do grillowania.

Cena 298 000zł do negocjacji.

Zapraszam!

Marta
695 960 915

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki wieloletniej współpracy z doradcami kredytowymi pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu