Będzin, os. Syberka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
185 000 PLN
Powierzchnia
30,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
6

Tylko w naszym biurze - Będzin ul. Skalskiego - dwa niezależne pokoje.

Wyjątkowy budynek w centrum Syberki, zarządzany przez prężnie działającą wspólnotę, lokale wyłącznie własnościowe z udziałem w gruncie, podjazd dla niepełnosprawnych, 2 windy w tym towarowa, domofon, parking.

Mieszkanie nie duże (30,4m2), ale ma wszystko to co niezbędne do funkcjonowania dla singla lub młodej pary: oddzielną kuchnię, 2 niezależne pokoje, przedpokój w kwadracie i łazienka z WC, dodatkowo do użytkowania piwnica.

Mieszkanie widne, świetnie doświetlone, okna o wystawie zachodniej.

Standard: do zamieszkania (okna PCV, nowe panele, łazienka kilkuletnia z wanną).

Sam budynek po termomodernizacji. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Stan prawny: jeden właściciel, księga wieczysta bez obciążeń.

W sąsiedztwie budynku, usytuowane są wszystkie punkty handlowe, usługowe i placówki oświatowe, 150m do osiedlowego bazaru, do M1 kilka minut piechotą. Komunikacja miejska jedna z lepszych w regionie.

Serdecznie zapraszam wszystkich tych klientów, którzy planują zakup podobnej nieruchomości.

Marta

tel. 695 960 915

Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki wieloletniej współpracy z doradcami kredytowymi pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

  • Winda: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu