Łazy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Oferta na wyłączność w naszym biurze!

Łazy to niewielkie miasteczko słynące przede wszystkim z węzła kolejowego oraz panoramicznych widoków na Jurę Krakowsko - Częstochowską. Dzięki tej lokalizacji jest to idealne miejsce do zamieszkania. Sama nieruchomość położona jest w rewelacyjnym miejscu z dostępem do pełnej infrastruktury. Szkoła, przedszkole, sklepy, urzędy, ośrodki sportowe i wiele innych punktów handlowo-usługowych jest na wyciagnięcie ręki. To zaledwie 12 minut drogi do Zawiercia, a 30 minut do Sosnowca czy Dąbrowy Górniczej. Zachęcamy klientów z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Katowic do zainteresowania się ofertą.

Oferujemy do sprzedaży niestandardowe stumetrowe mieszkanie z garażem i własnym ogrodem.

To świetna alternatywa dla mieszkania w bloku! Idealne dla rodziny, lub dwóch rodzin, a także jako inwestycja pod wynajem!

Jest to samodzielny lokal mieszkalny na parterze w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej 100m2 wraz pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą, strychem, komórkami, garażem oraz ogrodem o powierzchni 600m2 do wyłącznego użytkowania.

Parter zamieszkiwany był przez dwie rodziny, stąd też są tam dwa mieszkania, każde z łazienką i osobnym wejściem z klatki schodowej.

Po połączeniu obu uzyskamy piękny stumetrowy apartament. Niewątpliwie wnętrze będzie wymagało od przyszłego właściciela pomysłu na modernizację oraz niezbędnego remontu. Nakłady te na pewno zwrócą się podczas komfortowego korzystania.

Sam budynek w bardzo dobry stanie technicznym. Wyposażony w instalację: wodną, kanalizacyjną, elektryczną i gazową. Centralne ogrzewanie poprzez tradycyjny piec węglowy lub gazowy. Okna PCV. Dach kryty blachą falistą.

Garaż murowany z kanałem o powierzchni: 11,6m2.

Działka, na której posadowiony jest budynek ma powierzchnię 1210m2. Cała posesja ogrodzona, ładnie zagospodarowana.

Cena obejmuje lokal mieszkalny, pomieszczenia przynależne, garaż i ogród!

Zapraszam do kontaktu:
Marta
695 960 915

Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki wieloletniej współpracy z doradcami kredytowymi pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu