Dąbrowa Górnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
255 000 PLN
Powierzchnia
749 m2

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 749 m2 w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie, w otoczeniu nowo powstałych domów.

Działka w pierwszej linii zabudowy. W całości wyplantowana i wyrównana. Dojazd drogą gminną. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja w drodze.

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Bardzo atrakcyjna okolica. W pobliżu szkoła, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska. Dla osób lubiących spędzać czas aktywnie dużo terenów zielonych.

W ofercie posiadamy jeszcze inne działki położone w tym kompleksie o powierzchni 717m2, 778m2 i 819m2.

Zapraszam!
695 960 915
Marta

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu