Sosnowiec, Ostrowy Górnicze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
191 000 PLN
Powierzchnia
735 m2

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 735 m2 w dzielnicy Ostrowy Górnicze z wydanym pozwoleniem na budowę wg indywidualnego projektu domu jednorodzinnego o powierzchni 183m2 + garaż dwustanowiskowy i kotłownia. Razem 236 m2 pow. całkowitej. Istnieje możliwość ewentualnego łatwego zmniejszenia budynku o 28 m2.

Projekt indywidualny w bardzo nowoczesnej, ale prostej bryle z płaskim dachem, w technologii tradycyjnej ze stropami żelbetowymi (najtańsze w budowie). Dopuszczony bez konieczności kosztownych rozwiązań (solary, fotowoltaika, rekuperacja) wymuszonych w gotowych projektach.

Kupując tę działkę możecie Państwo za rok mieszkać we własnym domu, gdyż czasochłonne procedury uzyskania warunków zabudowy i pozwolenia na budowę już są załatwione.

Działka w pierwszej linii zabudowy. Dojazd droga asfaltową. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w granicy działki. Dla wszystkich mediów wydane warunki przyłączenia.

Bardzo atrakcyjna okolica. W pobliżu szkoła, przedszkola, poczta i wiele innych punktów handlowo - usługowych na wyciągnięcie ręki. Dla osób lubiących spędzać czas aktywnie dużo terenów zielonych z parkiem imienia Jacka Kuronia na czele. W pobliżu przystanki autobusowe. Dzięki położeniu kilkaset metrów od DK-94 i kilometr od S1 dojazd samochodem do miasta Metropolii, jak i Częstochowy, Krakowa czy Bielska-Białej jest bardzo łatwy.

Zapraszam!
695 960 915
Marta

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Kościół, Zabudowa niska, Park, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu