Łazy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 900 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
4

Oferujemy do sprzedaży niestandardowe 100 metrowe mieszkanie, na parterze budynku dwurodzinnego, o dużym potencjale, do modernizacji, zagospodarowania i wyposażenia; z własnym ogrodem i garażem!

Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny- założoną odrębną Księgę Wieczystą. (Bez obciążeń hipotecznych).

Położenie- Jura Krakowsko- Częstochowska, miejscowość -Łazy. W bliskiej odległości do rekreacyjnych miejsc tego regionu (Ogrodzieniec, Przeczyce, Rzędkowice). Miejscowość jest doskonale skomunikowana Drogami Krajowymi oraz liniami kolejowymi z innymi miastami Śląska (Zawiercie – 8 km, Sosnowiec; Dąbrowa Górnicza- 30 km, Katowice- 40 km, Kraków 80 min)

Samodzielny lokal mieszkalny na parterze, w budynku dwurodzinnym, pozwoli przyszłemu właścicielowi na zaaranżowanie pięknego stumetrowego apartamentu z dwoma łazienkami, kuchnią i 4 przestronnymi pokojami. Komfortowe użytkowanie ułatwią przynależące do tej części nieruchomości: piwnice, strych, garaż, pomieszczenia gospodarcze (w sumie- 64 m2) i dodatkowo ogród -350m2 - do wyłącznego użytkowania.

Nieruchomość jest idealna do zamieszkania przez rodzinę lub jako inwestycja pod wynajem. Może być także świetną alternatywą dla osób poszukujących mieszkania w bloku.

Dom położony jest w bliskiej odległości do pełnej infrastruktury sklepów i instytucji. Centrum miasta/ sklepy – w odległości 800m, dworzec PKP- 1000 m, Park wodny i siłownia – 500m, przychodnia –1200m, przedszkole- 800m, szkoła podstawowa 500 m, liceum/technikum- 1500 m, poczta-200 m.

Działka, na której posadowiony jest budynek ma powierzchnię 1210m2. Cała posesja jest ogrodzona, ładnie zagospodarowana. Sam budynek w bardzo dobry stanie technicznym. Wyposażony w instalację: wodną, kanalizacyjną, elektryczną i gazową. Centralne ogrzewanie poprzez tradycyjny piec węglowy lub gazowy. Okna PCV. Dach kryty blachą falistą. Garaż murowany z kanałem.
Miejsce przyjazne dla zwierząt.

Aktualny koszt utrzymania nieruchomości to: ok. 400 zł rocznie (podatek) + media.

Cena 199 900 - obejmuje lokal mieszkalny, pomieszczenia przynależne, garaż i ogród!

Zapraszamy!
Marta
695 960 915

  • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
Marta Poloczek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości EKSPERT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości EKSPERT z siedzibą przy Aleja Zwycięstwa 16/2, 41-200 Sosnowiec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomosci-ekspert.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu